De vorba cu.... invitatii nostri sau ai vostri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


De vorba cu cei care vor sau nu vor sa vorbeasca ... sau dreptul la replica pentru acestia
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 22
Data de inscriere : 10/03/2011

A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI Empty
MesajSubiect: A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI   A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI EmptyVin Dec 02, 2011 11:22 am

A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI: comparația PE VIU, CU MARTORI, FILMATĂ, a lucrării “The World of Tantra”, cu fantomatica “The Mystic Lady”. Evident, minciuna are picioare scurte. Nu am fost contactat pentru a realiza TESTUL ADEVĂRULUI. Scor 7 – 0 pentru Adevăr. Mai facem o încercare: îi invit pe reprezentanții Lux Sublima și MISA la emisiunea din această seară, de la Zeus TV, unde să își arate în direct toate dovezile.


Dec 2nd, 2011 by MR


A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI IMG_0025-651x1024


În această seară (2.12.2011) DE LA ORELE 22, sunt invitatul lui Luis Lazarus, la Zeus TV, într-o emisiune pe tema MISA. De la momentul la care am fost invitat și am confirmat participarea la emisiune, am solicitat în mod expres ca în platou să fie prezenți minim un reprezentant al MISA, și am oferit producătoarei emisiunii numerele de telefon de la Biblioteca MISA, precum și numărul de telefon mobil al Gabrielei Ambăruș, președinta MISA.

Sunt curios dacă cei care m-au calomniat, înjurat porcăit și demonizat prin toate mijloacele, vor avea tupeul să își arate fața la această confruntare publică. EU CRED CĂ NU ! Ca de obicei, se vor ascunde ca niște șoricei (nici măcar șobolani), în Întuneric, pentru că nu pot face față Luminii Intense a Adevărului. Însă este scris și în Biblie (carte pe care cei de la MISA se jură la tot pasul): TOT CEEA CE SE FACE ÎN ÎNTUNERIC VA IEȘI (MAI DEVREME SAU MAI TÂRZIU) LA LUMINĂ !

Posted in Cauze Nationale


  1. A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI D7e29c3ec03b6477013dc7f843bd8778?s=32&d=monsterid&r=G Umorul lui Dumnezeu says:
    02/12/2011 at 17:50

    Uluitor! De parca nu stiam cat de plin de umor e Dumnezeu, ca rapcea vine sa ne si mai demonstreza asta inca odata. In prostia care il caracterizeaza, rapcea isi pune (cu Photoshopul) haina de SOBOLAN zburator, confirmand NEMIJLOCIT prin aceasta caracterul sau de SOBOLAN. Bravo rapcea, continua tot asa.

    ps. vezi ca ti-au taiat mainile la “scenariu”. Sa fie si asta o “profetie” divina a unei sincronicitati deloc intimplatoare ?
Sus In jos
https://devorba.forumgratuit.ro
 
A trecut o săptămână de la provocarea TESTULUI ADEVĂRULUI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TESTUL ADEVĂRULUI: Solicit celor de la Lux Sublima

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
De vorba cu.... invitatii nostri sau ai vostri :: De vorba cu ... si despre... :: De vorba cu si despre Mihai Rapcea :: Obsesiile lui Rapcea :: Gregorian Bivolaru si MISA cea mai mare obsesie-
Mergi direct la: