De vorba cu.... invitatii nostri sau ai vostri
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


De vorba cu cei care vor sau nu vor sa vorbeasca ... sau dreptul la replica pentru acestia
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cereri si propuneri de invitatii si dialog

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 22
Data de inscriere : 10/03/2011

Cereri si propuneri de invitatii si dialog Empty
MesajSubiect: Cereri si propuneri de invitatii si dialog   Cereri si propuneri de invitatii si dialog EmptyJoi Mar 10, 2011 10:42 am

Puteti trimite public aici in topic sau in PM (mesageria privata) aceste de propuneri si sugestii.

Mentionam ca acest forum este o platforma neutra, in care atat invitatii cat si cel care ii invita au aceleasi privilegii si obligatii unii fata de altii, dar si fata de buna cuvinta in dialog si fata de legile Romaniei.

De ce oferim aceasta platforma neutra ?

1) pentru ca cei care se afla in dialog sau in confruntare "verbala" s-o faca de pe acelasi nivel, fara pretentiile de gazde sau "sef pe tarla".

2) pentru a oferi o platforma pentru "dreptul la replica" refuzat de unele gazde bolnavi de "dictatura" si de mania: "eu am dreptate mereu si inchid gura la toti si sterg mesajele care nu-mi convin, bla, bla, bla".

Sus In jos
https://devorba.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin



Mesaje : 22
Data de inscriere : 10/03/2011

Cereri si propuneri de invitatii si dialog Empty
MesajSubiect: Rugaminte   Cereri si propuneri de invitatii si dialog EmptyLun Mar 14, 2011 11:50 am

Ii rog pe cei care au facut anumite propuneri pentru anumiti invitati sa faca chiar ei acea invitatie in masura in care pot si considera oportuna ca aceasta invitatie sa fie facuta de ei personal. In cazul in care doriti sa va pastrati anonimatul sau aveti alt motiv intemeiat, va rog sa oferiti mai multe detalii despre modul in care pot fi contactati respectivii. Sa nu va asteptati insa ca daca vom face noi cei de aici invitatia acestia vor si raspunde. E alegerea lor si din motivul acesta avem ca "Motto": "De vorba cu cei care nu vor...". Ne-am gandit si la aceasta situatie. Smile
Sus In jos
https://devorba.forumgratuit.ro
 
Cereri si propuneri de invitatii si dialog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Invitatie la dialog
» Invitatie la dialog

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
De vorba cu.... invitatii nostri sau ai vostri :: Despre forum :: Propuneri de invitati si intrebari despre forum-
Mergi direct la: